Vyhlášení nejlepších hráčů za rok 2019

Mladší přípravka

Jan Malý (2012-13):
ač postavou malý je to válečník s neuvěřitelným zápalem pro hru. Celý zápas odehraje naplno, a i souboje s hráči starších ročníků vyhrává a bez jakéhokoliv strachu ba naopak. Velké zapálení i v tréninku a téměř 100% docházka. Jeden z největších talentů řepského Sokola. 

Martin Slováček (2011-12):
hráč s velkým přehledem ve hře. Obrana ani útok mu nejsou cizí, dokáže zastavit útok soupeře a následně založit útok a soupeřovu chybu potrestat gólem. Docházka na trénink velmi dobrá a velký zájem o další rozvoj z něj činí velkou naději pro náš Sokol. 

Starší přípravka

Shutaro Fujino (zkráceně Shu) (2010):
Jediný Japonec s menší jazykovou bariérou. I tak zvládá pochytit pokyny trenérů a osvojil si i pár českých slovíček a pokynů. Má výborné fyzické předpoklady, je technický, poctivý a pracovitý. Jedna z nejlepších docházek v týmu. V zápase oběhá neskutečné množství kilometrů, pracuje pro tým a nevzdává boj do posledního hvizdu rozhodčího. Absolutně nejvíce hlasů od všech trenérů z celého týmu. 

Sebastian Skolil (2009):
Patří mezi velké univerzály a lze jeho fotbalového umu využít jak v útoku, kde má silnou střelu a umí se prosadit jeden na jednoho, tak v obraně, kde neuhne ze souboje. Výhodou je, že i v bráně si počíná jako zkušený brankář a umí rozdat krásnou průnikovou přihrávku. Je sebevědomý, hraje fér a umí přiznat chybu. Zapracovat je potřeba na fyzičce a trochu na psychice, kdy rád vzdává některé boje předem kvůli údajné přesile soupeře. Ocenění dostal i přes zápasový výpadek, kdy kvůli nemoci nemohl týmu pomoci a v některých zápasech chyběl.

Mladší žáci

Karel Dočekal (2008):
Levonohý rychlý hráč s vytříbenou technikou, skvělým přehledem ve hře, může hrát z levé strany, ale výborně si vede i ve středu zálohy, jeho střely se brankáři soupeřů velmi obávají. Na tréninku je příkladně pracovitý, vždy maká na 100% a v utkání vždy odvede maximum.  

Daniel Linhart (2007):
Nastupuje převážně na pozici středního obránce, ale může zaskočit na jakém kolik postu, vynikající je v brance, má přehled ve hře, je důrazný, v soubojích neuhýbá, výborný hlavičkář, skvělá kopací technika. Vždy příkladně maká v tréninku a jeho skvělé výkony v utkáních jsou pro naši hru zásadní.

Starší žáci

Dominik Šnajdr (2006):
“V letošním roce nastal čas zaměřit se na defenzivní hráče. Jakožto typický střední obránce je Dominik díky své síle a rychlosti základním kamenem týmu. Nikdy neuhne před soubojem. Jeho bojovnost a odhodlání jsou přesně tím, co by měl každý hráč Řep na hřišti předvádět. Díky němu může náš tým útočit s jistotou, protože ví, že Dominik je vzadu připraven všechny útoky soupeře zarazit.”

Denis Jiří Kočovský (2006):
Je to hráč s velkým fotbalovým srdíčkem! Nevynechá jediný souboj a je mu jedno, jestli je hráč o hlavu vyšší. Jeho předností je hra levou nohou a jeho univerzálnost. Stabilně hraje ve středu zálohy, kde vytváří sehraný tandem s Matějem, ale nevadí mu obrana, a dokonce ani brána. Hráči si ho zvolili za kapitána, pro svoji nekonfliktní povahu a i proto, že je dokáže během hry povzbudit. Má pravidelnou docházku na tréninky. 

Jakub Kraus (2005):
Je to hráč, který si dlouhodobě drží svůj herní standard. Patří ke stavebním kamenům naší defenzivy. V podzimní části sezóny se umístil na děleném prvním místě v bodování výkonu a radosti ze hry v jednotlivých zápasech s průměrnou známkou 9,1. Jeho předností je pracovitost, poctivost, kdy má nejvyšší účast na trénincích a to, že může kopat pravou i levou nohou.

Starší dorost

Jaromír Novák:
Dává do fotbalu všechno, můžeme ho dát na každý post a všude odvede kus poctivé práce. Je to náš univerzální hráč.  

David Stahl:
Snaží se, dává do hry všechno, je týmový hráč, který nezkazí žádnou legraci. Jsme rádi, že ho máme.

Dospělí

Lukáš Klíma:
Příkladný hráč, který je důležitým členem týmů dospělých. Ukázka toho, jak si klub vychovává svoje vlastní hráče, kterým řepský tým přirostl k srdci. Lukáš našel velké zalíbení v běhu, kde sbírá úspěchy, a hlavně další zkušenosti, které se snaží předávat dál v týmu dospělých, ale zahájil spolupráci i s naší starší přípravkou. Skvělé. Ve hře je rychlý důrazný a tréninky ve staré gardě mu přinesli i větší klid v kličce 🙂 . Je velkým vzorem pro naše malé, mladé naděje. Díky.

Trenér

David Machurka Vrchota:
Patří do kategorie „služebně starších“ trenérů, který si v první fázi, prošel všemi mládežnickými kategoriemi. Profesně udělal velký posun, když v začátku používal staré dospělácké metody koučinku. Dnes už jede druhé kolo a s dětmi to umí, protože si s nimi na jedné straně dokáže hrát jako rovnocenný, na druhou stranu umí i přidat na hlase. Kolem sebe má dobré kolegy, se kterými společně učí momentálně hráče starší přípravky fotbalové dovednosti, pilují fyzičku, ale co je hlavní, budují v nich radost ze hry. Přejeme mu hodně štěstí a trpělivosti do další práce. Díky.